БлогПодії

Програма “Обмін досвідом”. Прикладна кінезіологія

Програма “Обмін досвідом”. Прикладна кінезіологія

Запропонована Асоціацією програма «Обмін досвідом» продовжилась безкоштовним майстер-класом « Синдром клубово-поперекового м’язу і біль у поперековому відділі хребта. Діагностика та лікування у Прикладній кінезіології»

 Спікер : член нашої  Асоціації, практикуючий лікар –психофізиолог, мануальний терапевт – Володимир Дудко.

Прикладна кінезіологія – практичне застосування знань о рухах у всіх формах та проявах у додатку до людського організму. Метод базується на наявності в організмі функціональних зв’язків між будь-якими функціональними порушеннями внутрішніх органів і тонусом скелетних м’язів.

Саме з точки зору Прикладної кінезіології, були продемонстровані способи діагностики порушення руху і методи його корекції.  Акцент майстер-класу спікером  було зроблено на клубово-поперековому м’язі: його анатомічних та функціональних особливостях, діагностиці та лікуванні його патологічного стану.

Клубово-поперековий м’яз – найглибший м’яз людського тіла, який впливає на його структурний баланс, м’язову інтеграцію, гнучкість, силу, диапазон рухів, рухливість суглобів та функціонування органів. Патологічний стан цього м’язу – дуже поширена причина болю у нижній частині спини.

Учасниками заходу стали члени Асоціації – фахівці різних галузей: лікарі, психологи, фізичні терапети та масажисти. Рівень знань з Прикладної кінезіології серед учасників був різний: від початкового до майже експертного. Проте, всі  активно співпрацювали із спікером,  тому майстер- класс пройшов дуже жваво та енергійно.

Щиро дякуємо нашему спікеру  Володимиру Івановичу Дудко за насичену та яскраву презентацію методу і бажаємо йому успіхів.