БлогПодії

Програма “Обмін досвідом”. Кінезіологічне тейпування

Програма «ОБМІН  ДОСВІДОМ» : Навчальний семінар « Метод кінезіотейпування  у лікуванні нейром’язевих больових синдромів”

Кінезіологічне тейпування – терапевтичний метод  лікування за допомогою аплікацій спеціальних еластичних адгезівних стрічок.

Метод, який вже десятки років застосовує спортивна медицина, останнім часом викликає зацікавленість фахівців інших медичних галузей.

Метод – сучасний, ефективний і перспективний! Такої думки фахівці, які застосовують кінезіотейпінг у своїй практиці. Найчастіше – у лікуванні пацієнтів, що мають больовий синдром. Тому що, біль – це  найчастіша причина звернення хворого по лікарську допомогу. Біль – це те, що ускладнює та обмежує можливість реабілітаційних втручань.

    Складові знеболюючого ефекту аплікації кінезіологічного тейпу:

  • Збільшення підшкіряного простору у зоні тейпування
  • Нормалізація м’язового тонусу
  • Зменшення застійних явищ у підлеглих тканинах
  • Покращення крово- та лімфообігу
  • Корекція положення фасціальних тканин
  • Попередження виникнення м’язових судом
  • Стабілізація суглобів                                                                         

Свой досвід  використання методу  кінезіотейпування   презентувала керівник служби фізичної реабілітації МЦНР, віцепрезидент  нашої Асоціації  Тетяна Жиліна. Семінар був орієнтований переважно на опанування практичними навичками наложення тейпів при найпоширеніших больових синдромах : біль у поперековому та шийному відділах спини, у колінному та плечовому суглобах, біль пов’язаний з гіпертонусом триголового м’язу гомілки,   біль при карпальному  тунельному синдромі,  епікондилітах латеральному та медіальному.

Перший  навчальний семінар за програмою «Обмін досвідом» свідчить про велику зацікавленість членів Асоціації запропонованим форматом  професійного вдосконалення. Асоціацією вже заплановано наступний  захід за цією програмою. 

Всі заходи за програмою “Обмін досвідом” для членів асоціації – безкоштовні!